info@preventado.cz   +420 777 003 773

On-line školení: Práce na dálku bezpečně a efektivně

Práce na dálku se stává stále běžnějším trendem a žádná firma nechce být pozadu. Připravili jsme pro vás komplexní kurz Práce na dálku (home office), který vás provede všemi klíčovými aspekty práce z domova. Od ochrany zdraví vašich zaměstnanců až po jejich efektivní práci a využití času. Vstupte do světa home office s jistotou.

Vše v souladu s novou legislativou

Novela zákoníku práce č. 281/2023 Sb. přináší změny, které je nutné znát. Rozděluje svou účinnost na dvě hlavní etapy, přičemž první část vstoupila v platnost 1. října 2023 a druhá, neméně významná část, platí od 1. ledna 2024.

Náš online kurz vám nabízí nejen přehled těchto legislativních změn, ale také praktické rady, jak se v nově vzniklém prostředí orientovat.

Zaměříme se na práva
a povinnosti zaměstnanců
i zaměstnavatelů.

Probereme konkrétní situace, které v rámci home office mohou nastat.

Kurz vytvořený profesionály v oboru

Už 12 let pomáháme (v naší mateřské firmě PREVENTADO) s ergonomií a bezpečností práce klientům po celé republice – velkým korporátům i malým rodinným firmičkám. V ochraně zdraví a ergonomii jsme jedničky na trhu. 🌟

V kurzu představíme, jaká rizika na zaměstnance při home office číhají, a jaká preventivní opatření přijmout, aby domácí pracoviště splňovalo všechny normy bezpečnosti práce.

Poradíme, jak si pracoviště správně ergonomicky nastavit. A to nejen židli a stůl. Zaměříme se i na teplotu, osvětlení a další legislativní i vhodné požadavky.

Upozorníme na nejčastější zdravotní problémy a poradíme, jak jim předcházet.

V našem týmu máme lékaře
a fyzioterapeuty, takže víme,
o čem je řeč a co s tím!


Přesvědčili jsme vás už teď?


Obsahuje tipy na efektivní práci

Představíme tipy, jak si organizovat práci, jak efektivně nastavit pracovní prostředí, aby podporovalo vaši produktivitu a zároveň předcházelo nejčastějším zdravotním problémům.
A nezapomeneme ani na work-life balance 💙.

Užitečné dokumenty zdarma

Jako součást kurzu vám poskytneme vzorovou dohodu o provedení práce na dálku, která je podle nové legislativy nezbytná pro legální vykonávání home office.

A nejen to. Vytvořili jsme pro vás vzorový self-audit. Ten vám umožní snadno ověřit, zda domácí pracoviště odpovídá všem požadavkům. A výrazně zjednoduší proces schvalování práce na dálku.

Interaktivní a srozumitelný

Náš kurz je navržen tak, aby byl maximálně interaktivní.

Díky zábavné formě
a srozumitelnému obsahu bude vaše učení efektivní a příjemné.

Potřebujete zaměstnance seznámit s vlastními dokumenty? Není problém – kurz také nabízí flexibilitu přizpůsobení obsahu vašim specifickým potřebám, například možností doplnění vlastními dokumenty či směrnicemi.

Šetří lesy – podepisuje digitálně 🌳

Na závěr kurzu obdrží absolvent certifikát, který potvrdí nově nabyté znalosti a dovednosti. Certifikát je možné vydat v elektronické podobě s digitálním podpisem. Tištěně samozřejmě taky 😉

Pojďte do toho s námi

Chcete si vyzkoušet zkušební verzi, na něco se zeptat?

☎️ Zavolejte nám +420 588 003 750 nebo napište ✍🏻

Ivanka Jovanović

Account consultant

Ivanka je pravá ruka každého, kdo se potřebuje vyznat ve světě Fabis. Ať už potřebujete poradit s jeho funkcemi, hledáte tipy na zlepšení vaší práce, nebo se jen chcete dozvědět, co je nového - Ivanka je tu pro vás. Postará se o to, aby žádná vaše otázka nezůstala nezodpovězena.

Pošlete článek také kamarádům či kolegům

Nejčtenější články

Zaměstnanci mají ve vedrech nárok na nápoje i placené přestávky, některé firmy zkracují pracovní dobu

Česko v červenci zasáhla vlna tropických veder a firmy mnohdy řeší, jak svým zaměstnancům zajistit přijatelné teplotní podmínky pro práci. Legislativa stanovuje povinnost poskytnout ochranný nápoj při teplotě nad 34 °C. Pokud teplota na pracovišti vystoupá až na 36 °C, zaměstnanci mají nárok na placené bezpečnostní přestávky. Za nedodržení předpisů hrozí firmám pokuta až dva […]

ČÍST DÁLE 10. července 2019

Co je lokální svalová zátěž

Jistě znáte někoho, kdo si stěžuje na bolest v zápěstí nebo v lokti s tím, že „to má z práce“. A klidně může mít pravdu! Tyto bolesti, představující řadu diagnóz, jako například syndrom karpálního tunelu, radiální nebo ulnární epikondylitidu (známé jako tenisový nebo oštěpařský loket), artrózu, skákavý prst a další, lze totiž často přisoudit přetěžování horních končetin. […]

ČÍST DÁLE 12. února 2021

Potřebujete vyřešit BOZP, ergonomii nebo pracovnělékařské služby ve své firmě?

Ozvěte se nám. Zařídíme, aby se na vašem pracovišti všichni cítili lépe a bezpečněji.

info@preventado.cz

+420 777 003 773