Jsme experti na pracovnělékařské služby, BOZP a ergonomii práce

Už přes 12 let pomáháme firmám s bezpečností na pracovišti a ochranou zdraví. Někteří z nás dříve pracovali na krajských hygienických stanicích, jiní na zdravotních ústavech. Zaměstnáváme odborně způsobilé osoby v prevenci rizik i požární ochraně, podology, lékaře nebo zdravotní sestry. A jako jediná soukromá firma v ČR s těmito službami nabízíme i autorizované měření fyzické zátěže.

Náš zlínský tým

Hodnoty, ze kterých neustupujeme

Dodržujeme etický kodex

Neděláme nic, co smrdí. Chceme být na naši práci právem hrdí a na hodnotách si zakládáme. Máme stanovené zakázané trhy, přes které „nejede vlak“.

Myslíme na potřebné

Každoročně vybíráme a podporujeme řadu charitativních projektů. Mezi naše oblíbené patří Dobrý anděl, Dům pro Jůlii, Ponožky od babičky či Mary’s Meals.

Nesnášíme zbytečnou byrokracii

Každá naše zpráva nebo protokol je na pár stránek, přehledná, zpracovaná na míru a obsahuje návrhy na zlepšení. Nechceme vás zasypat nekonečnými reporty plnými legislativy.

Jsme otevření a flexibilní

Uvnitř firmy sdílíme téměř vše – naše cíle, plány, úspěchy i neúspěchy. Dáváme si záležet na zpětné vazbě. Od lidí v týmu i klientů.

Neusínáme na vavřínech

Dělíme se o zkušenosti a znalosti. Několikrát do roka si zpestříme čas týmovým výjezdem či pravidelnou akcí Firemní impulzy. Jde o vzájemné inspirování, vzdělávání a obohacování celého týmu z pracovních témat každého z nás.

Pošlete nám poptávku a zahájíme skvělou spolupráci.

Poslat poptávku