• Vstupní audit

  Zdarma posoudíme stav vašich pracovnělékařských služeb a navrhneme, co by šlo zlepšit.

  VÍCE O AUDITU ZAVŘÍT

  Lékařské prohlídky

  Zajistíme vstupní, periodické, mimořádné i výstupní lékařské prohlídky vašich zaměstnanců.

  VÍCE O PROHLÍDKÁCH ZAVŘÍT

  Dohled na pracovišti

  Odhalíme a vyhodnotíme zdravotní rizika, provedeme kategorizaci prací, zpracujeme dokumentaci.

  VÍCE O DOHLEDU ZAVŘÍT

  Zdravotní programy

  Měříme tlak, analyzujeme stavbu těla, zjišťujeme stav cév i stresové zatížení organismu vašich lidí.

  VÍCE O PROGRAMECH ZAVŘÍT

  Vstupní audit

  Zdarma prověříme pracovnělékařské služby ve vaší firmě a poradíme, co musíte zlepšit

  Zkontrolujeme, kdo (a zda vůbec někdo) vám pracovnělékařské služby zajišťuje, zda k tomu má odbornou způsobilost nebo zda dodržuje všechny zákonné podmínky. Zrevidujeme lékařské posudky, termíny prohlídek i kategorizaci prací.

  Vstupní audit jsme provedli už desítkám firem a ve víc než 90 % případů odhalili nedostatky. Ale nebojte – všechny pro vás sepíšeme do jednoho přehledného dokumentu a přidáme k němu i návrhy na zlepšení.

  Tento dokument dostanete zdarma – a teprve pak se rozhodnete, zda chcete na pracovnělékařských službách spolupracovat s námi.

  MÁM ZÁJEM O VSTUPNÍ AUDIT ZDARMA  Další 3 důvody, proč chtít vstupní audit pracovnělékařských služeb

  • Je zadarmo — S námi nic neriskujete. Necháte si vypracovat vstupní audit a pak spolupráci klidně ukončíte. Dokument s návrhy na zlepšení berte jako dárek.
  • Je rychlý — V malé firmě jsme hotoví za hodinu, ve větších to stihneme za 4 hodiny. A stačí nám k tomu jen jedna schůzka s vaším personalistou.
  • Je přehledný — Výstupem auditu je jediný dokument, který pročtete za 5 minut a dozvíte se z něho všechno důležité. Nevěříte? Podívejte se na vzorový audit.
  Lékařské prohlídky

  Protože jde o zdraví vašich lidí, jsme mnohem důslednější, než nařizují zákony

  V našich ordinacích ve Vsetíně, Uničově a Mohelnici kromě toho, co nařizuje zákon, při prohlídkách posuzujeme také celkový zdravotní stav jedince. Zavčas tím odhalíme možná zdravotní rizika a zaměstnance pomůžeme vyléčit ještě dříve, než vůbec onemocní.

  Jestli to máte do těchto ordinací daleko, nevadí. On-site ordinaci na vaše přání postavíme a vybavíme přímo v areálu vaší společnosti.

  Nadto všechno máme také nasmlouvané stovky lékařů po celé ČR, které před začátkem spolupráce vždy osobně kontrolujeme – a za jejich kvalitu tak 100% ručíme.

  MÁM ZÁJEM O LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY  Další 3 důvody, proč chtít lékařské prohlídky od nás

  • Jdou dál, než nařizuje zákon — V rámci prohlídky zdarma měříme obvod pasu, cukr v krvi a další faktory nesouvisející s pracovním prostředím. Zavčas tím odhalíme zdravotní rizika a snížíme hrozbu pracovní neschopnosti.
  • Zaměstnanci nemusí cestovat — Ve Vsetíně, Uničově a v Mohelnici máme on-site ordinace, další ordinaci klidně postavíme v areálu vaší firmy a v ČR pro nás dělají stovky lékařů. Takže to zvládneme, i když máte více poboček.
  • Ušetří vám spoustu času — Díky aplikaci PRECONTROL, která hlídá termíny prohlídek, informuje o výsledcích nebo automaticky generuje žádanky, bude mít váš personalista víc času na jinou práci.
  Dohled na pracovišti

  Budete žasnout, co všechno pro vás v rámci dohledu na pracovišti uděláme

  Dohledy na pracovišti neděláme proto, abychom jen konstatovali aktuální stav. Děláme je proto, abychom odhalili rizikové faktory na vašem pracovišti, dokázali je kvantifikovat a předložili vám návrhy na zlepšení.

  Během dohledu orientačně měříme hluk, osvětlení nebo tepelnou a fyzickou zátěž působící na vaše zaměstnance, kontrolujeme stav lékárniček i jejich dostupnost nebo hodnotíme ergonomii pracovních míst. Vše, co zjistíme, vám předáme v jediném přehledném dokumentu.

  Při dohledu se zaměřujeme i na zdánlivé maličkosti. U jedné strojírenské firmy jsme třeba zjistili, že si zaměstnanci stěžují na nesnesitelné horko při práci – a rovnou jsme navrhli 10 možností řešení, které komfort pracovníků podstatně zvýšily.

  MÁM ZÁJEM O DOHLED NA PRACOVIŠTI  Další 3 důvody, proč chtít dohled na pracovišti od nás

  • Jsme poctiví — Zatímco někteří při dohledu jen konstatují aktuální stav, my kvantifikujeme a hodnotíme rizika na vašem pracovišti a rovnou předkládáme i návrhy na zlepšení. Jako jedni z mála v ČR.
  • Pomůžeme každému — Některým firmám stačí dohled na pracovišti jednou za 2 roky, jiné ho podle zákona musejí mít každý každý rok. Takže vám i poradíme, do jaké kategorie spadáte.
  • Dostanete přehledný protokol — Nechceme vás zatěžovat 40stránkovým elaborátem, ze kterého nejde nic pochopit. Od nás dostanete přehledný a mimořádně silný koncentrát jen toho důležitého.
  Zdravotní programy

  Zdravotní programy jsou jednou z mála věcí, kterou ocení zaměstnanci i zaměstnavatelé

  Když využijete naše zdravotní programy, zabijete tím dvě mouchy jednou ranou.

  Zaměstnancům dáte skvělý firemní benefit – třeba analýzu těla na přístroji InBody, měření cukru a cholesterolu v krvi, vyšetření na přístroji Max Pulse Medicore nebo vyšetření fyzioterapeutem, za které by jinak museli platit.

  Jako firma zase získáte jistotu, že zaměstnanci znají svůj zdravotní stav a je u nich menší riziko pracovní neschopnosti nebo vzniku civilizačních chorob.

  MÁM ZÁJEM O ZDRAVOTNÍ PROGRAMY  Další 3 důvody, proč chtít zdravotní programy od nás

  • Zařídíme se podle vás — Tým fyzioterapeutů a odborníků na výživu můžeme poslat k vám do firmy nebo třeba na teambuilding. Zajistíme i zdravotní dohled na vašich sportovních akcích.
  • Když vás známe, jde to líp — Když už vám poskytujeme pracovnělékařské služby, víme, jak na tom vaši zaměstnanci jsou. Navrhneme jim proto takový zdravotní program, který může přinést důležitá zjištění.
  • Protokolem to nekončí — Protokol s výsledky s vašimi zaměstnanci vždy společně projdeme. Vysvětlíme, co která hodnota znamená a jak ji mohou zlepšit. Když bude čas, klidně jim navrhneme i jídelníček.
 • Školení a e-learning

  Vyškolíme vaše zaměstnance ze základů první pomoci. Osobně nebo pomocí e-learningu.

  Legislativa

  Změny v zákonech o pracovnělékařských službách sledujeme každý den. Přečtěte si jejich aktuální znění.

  ZAVŘÍT

  Ke stažení

  Vzorová smlouva o poskytování pracovnělékařských služeb, žádost o prohlídku nebo zpráva z dohledu.

  Legislativa

  Vše podstatné, co potřebujete vědět k legislativě pracovnělékařských služeb

  Na této stránce najdete nejdůležitější zákony, nařízení vlády a vyhlášky, které se vážou k problematice pracovnělékařských služeb.

  Dokumenty každý týden kontrolujeme, aby byly pořád aktuální.

  A kdyby vám v nich cokoliv nebylo jasné, napište nebo zavolejte.

  Zákon XX Vyhláška XX Naržízení vlády XX
  Zákon YY Vyhláška YY Naržízení vlády YY
  MÁM ZÁJEM O LEGISLATIVU K PRACOVNĚLÉKAŘSKÝM SLUŽBÁM
 • Zajistit zdravotní péči pro zaměstnance ještě nikdy nebylo jednodušší

  Nikdy vás neodmítneme

  Nezáleží na tom, jestli vaši podřízení sedí v kanceláři nebo kutají v dolech. O zdraví se postaráme zaměstnancům jakékoliv firmy z jakéhokoliv oboru.

  FIRMY, PRO KTERÉ PRACUJEME

  Budeme vám pořád po ruce

  Máme nasmlouvané lékaře po celé ČR, provozujeme tři ordinace, ordinaci postavíme přímo v areálu vaší firmy. Lékaře tak budete mít stále po ruce.

  Pracujeme nad rámec povinností

  Pro vaše zaměstnance uspořádáme zdravotní program, sportovní den, návštěvu fyzioterapeuta, společné cvičení. Jenom dejte vědět.

 • MÁM ZÁJEM O PRACOVNĚLÉKAŘSKÉ SLUŽBY VE SVÉ FIRMĚ

  Nezávazná poptávka pracovnělékařských služeb

 • Spolupracujeme se známými značkami

  Kaufland
  Cointinental
  Hella autotechnik
  Miele

  A mnoha dalšími bezpečnými firmami

 • Kontaktujte nás a ptejte se