info@preventado.cz   +420 777 003 773

Hledáme Lékaře PLS do naší ordinace v Uničově

Naše společnost PREVENTADO poskytuje zákazníkům plný servis v oblastech BOZP, PO, ergonomie práce a pracovnělékařských služeb, ale i v oblasti vývoje digitálních aplikací a řešení pro každodenní potřeby personální agendy. Staňte se součástí přátelského kolektivu v solidní a zavedené firmě, která se nebojí rozvíjet a přinášet inovace a nová řešení jak pro klienty, tak pro své spolupracovníky.

Místo výkonu práce: Uničov
Typ pracovního poměru: úvazek 0,2 (1 den v týdnu)
Nástup: Ihned nebo dle dohody

Co vás čeká

• Poskytování pracovnělékařských služeb zaměstnancům našich klientů
• Provádění vstupních, periodických, mimořádných a výstupních lékařských prohlídek
• Školení první pomoci
• Provádění lékařských dohledů nad pracovními podmínkami zaměstnanců
• Konzultace a poradenství v oblasti ochrany zdraví při práci
• Očkování
• Poskytování první pomoci v ordinační době

Co požadujeme

• VŠ vzdělání v oboru všeobecného lékařství
• Atestace v oboru všeobecné praktické lékařství nebo pracovní lékařství
• Schopnost samostatného rozhodování a odpovědného přístupu k práci
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme

• Zajímavou a odpovědnou práci v přátelském kolektivu
• DPP, DPČ, Pracovní smlouva
• Nadstandardní mzdové ohodnocení
• Dovolená 5 týdnů (ekvivalent k úvazku: 5 dnů/rok)
• Nová moderní ordinace
• Podporu při dalším vzdělávání a účasti na odborných seminářích
• Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (např. 100% příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 100% příspěvek na dopravu)

Spojte se s námi!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: info@preventado.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +420 777 003 773

Pošlete článek také kamarádům či kolegům

Nejčtenější články

Zaměstnanci mají ve vedrech nárok na nápoje i placené přestávky, některé firmy zkracují pracovní dobu

Česko v červenci zasáhla vlna tropických veder a firmy mnohdy řeší, jak svým zaměstnancům zajistit přijatelné teplotní podmínky pro práci. Legislativa stanovuje povinnost poskytnout ochranný nápoj při teplotě nad 34 °C. Pokud teplota na pracovišti vystoupá až na 36 °C, zaměstnanci mají nárok na placené bezpečnostní přestávky. Za nedodržení předpisů hrozí firmám pokuta až dva […]

ČÍST DÁLE 10. července 2019

Co je lokální svalová zátěž

Jistě znáte někoho, kdo si stěžuje na bolest v zápěstí nebo v lokti s tím, že „to má z práce“. A klidně může mít pravdu! Tyto bolesti, představující řadu diagnóz, jako například syndrom karpálního tunelu, radiální nebo ulnární epikondylitidu (známé jako tenisový nebo oštěpařský loket), artrózu, skákavý prst a další, lze totiž často přisoudit přetěžování horních končetin. […]

ČÍST DÁLE 12. února 2021

Potřebujete vyřešit BOZP, ergonomii nebo pracovnělékařské služby ve své firmě?

Ozvěte se nám. Zařídíme, aby se na vašem pracovišti všichni cítili lépe a bezpečněji.

info@preventado.cz

+420 777 003 773