info@preventado.cz   +420 777 003 773

ERGONOMIE a moderní životní styl

Česká ergonomická společnost pořádá ve spolupráci s Fakultou strojní ČVUT akci, která je určená všem zájemcům o oblast ergonomie. Tentokrát je pozornost věnována hlavně publiku studentskému; jedná se totiž o Studentskou vědeckou konferenci.

Akce se koná 28. 4. 2022 na Fakultě strojní ČVUT v Praze.

Program je opravdu pestrý! Těšit se můžete na workshopy, panelové diskuse, ukázky inovací a moderních technologií v ergonomii. Zkrátka, jak název konference napovídá – hlavním tématem je Ergonomie a moderní životní styl!

Přihlásit se můžete také na soutěž studentských prací.

A co by to bylo za studentskou akci, kdyby chybělo zakončení. Na závěr konference se uskuteční afterpárty „ERGO Majáles“ – venkovní festival hudebních skupin a doprovodný program.

Více informací najdete zde.

Neváhejte a přihlašte se!

Stáhnout si také můžete propagační leták

Pošlete článek také kamarádům či kolegům

Nejčtenější články

Co je lokální svalová zátěž

Jistě znáte někoho, kdo si stěžuje na bolest v zápěstí nebo v lokti s tím, že „to má z práce“. A klidně může mít pravdu! Tyto bolesti, představující řadu diagnóz, jako například syndrom karpálního tunelu, radiální nebo ulnární epikondylitidu (známé jako tenisový nebo oštěpařský loket), artrózu, skákavý prst a další, lze totiž často přisoudit přetěžování horních končetin. […]

ČÍST DÁLE 12. února 2021

JAKÉ JSOU ZMĚNY V PRACOVNĚLÉKAŘSKÝCH SLUŽBÁCH?

V účinnosti od 1. 1. 2023 se mění vyhláška č. 79/2013 Sb., o specifických zdravotních službách. Zde uvádíme oblasti, kterých se změny týkají: PERIODICKÉ PROHLÍDKY🔵 Doposud stanovená povinnost prohlídek u prací zařazených do kategorie 1 nebo 2 (bez rizik ohrožení zdraví/profesních rizik) odpadá.🔵 U „čisté“ kategorie práce 1 nebo 2 je periodická prohlídka pouze pokud […]

ČÍST DÁLE 10. února 2023

Potřebujete vyřešit BOZP, ergonomii nebo pracovnělékařské služby ve své firmě?

Ozvěte se nám. Zařídíme, aby se na vašem pracovišti všichni cítili lépe a bezpečněji.

info@preventado.cz

+420 777 003 773