info@preventado.cz   +420 777 003 773

ERGONOMIE a moderní životní styl

Česká ergonomická společnost pořádá ve spolupráci s Fakultou strojní ČVUT akci, která je určená všem zájemcům o oblast ergonomie. Tentokrát je pozornost věnována hlavně publiku studentskému; jedná se totiž o Studentskou vědeckou konferenci.

Akce se koná 28. 4. 2022 na Fakultě strojní ČVUT v Praze.

Program je opravdu pestrý! Těšit se můžete na workshopy, panelové diskuse, ukázky inovací a moderních technologií v ergonomii. Zkrátka, jak název konference napovídá – hlavním tématem je Ergonomie a moderní životní styl!

Přihlásit se můžete také na soutěž studentských prací.

A co by to bylo za studentskou akci, kdyby chybělo zakončení. Na závěr konference se uskuteční afterpárty „ERGO Majáles“ – venkovní festival hudebních skupin a doprovodný program.

Více informací najdete zde.

Neváhejte a přihlašte se!

Stáhnout si také můžete propagační leták

Pošlete článek také kamarádům či kolegům

Nejčtenější články

Co je lokální svalová zátěž

Jistě znáte někoho, kdo si stěžuje na bolest v zápěstí nebo v lokti s tím, že „to má z práce“. A klidně může mít pravdu! Tyto bolesti, představující řadu diagnóz, jako například syndrom karpálního tunelu, radiální nebo ulnární epikondylitidu (známé jako tenisový nebo oštěpařský loket), artrózu, skákavý prst a další, lze totiž často přisoudit přetěžování horních končetin. […]

ČÍST DÁLE 12. února 2021

Zaměstnanci mají ve vedrech nárok na nápoje i placené přestávky, některé firmy zkracují pracovní dobu

Česko v červenci zasáhla vlna tropických veder a firmy mnohdy řeší, jak svým zaměstnancům zajistit přijatelné teplotní podmínky pro práci. Legislativa stanovuje povinnost poskytnout ochranný nápoj při teplotě nad 34 °C. Pokud teplota na pracovišti vystoupá až na 36 °C, zaměstnanci mají nárok na placené bezpečnostní přestávky. Za nedodržení předpisů hrozí firmám pokuta až dva […]

ČÍST DÁLE 10. července 2019

Konference INOVACE v BOZP

Naše firma se v těchto dnech účastní každoroční vzdělávací akce v oblasti BOZP, která se koná v Praze. Cílem konference je podat přehled o trendech a vlivech působících na současnou BOZP, společně se nad nimi zamyslet a diskutovat o nich. Kolegové zde také představují a prezentují naše nové produkty.

ČÍST DÁLE 16. září 2020

Potřebujete vyřešit BOZP, ergonomii nebo pracovnělékařské služby ve své firmě?

Ozvěte se nám. Zařídíme, aby se na vašem pracovišti všichni cítili lépe a bezpečněji.

info@preventado.cz

+420 777 003 773